2011-04-20 12:39: Turniej wiedzy pożarniczej w Bisztynku
Wojewódzkie eliminacje w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież Zapobiega Pożarom" poprzedzone były oczywiście eliminacjami gminnymi, a następnie powiatowymi, podczas których wyłoniono po jednym reprezentancie w każdej kategorii wiekowej. Stąd też w Bisztynku, gdzie odbywał się turniej, do testu wiedzy stanęło łącznie 63 uczestników z każdej komendy powiatowej naszego województwa, tak by sprawdzić poziom przygotowania, a jednocześnie osiągnąć założony cel.
Poziom trudności różny był w poszczególnych kategoriach wiekowych, zatem inne pytania otrzymali reprezentanci szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponad gimnazjalnych, a ponieważ był to etap wojewódzki wiedza uczestników musiała być obszerna. W tym turnieju nie ma osób przypadkowych, jak ktoś raz spróbuje wziąć udział, łapie bakcyla i z turniejem się nie rozstaje.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.