2011-04-20 12:34: Dzień otwarty w "żeromie"
Zachęcić uczniów do wczesnej pobudki jest sztuką, tym bardziej w dzień wolny od nauki, ale organizatorom dnia otwartego w LO im. Stefana Żeromskiego to zadanie problemu nie sprawiło, bowiem w sobotę tłumy gimnazjalistów przyszły przyjrzeć się szkole od wewnątrz, by utwierdzić się w przekonaniu czy na pewno ta szkoła będzie miejscem kontynuowania przez nich edukacji.
Do prezentacji szkoły od jak najlepszej strony zaangażowała się kadra pedagogiczna, ale również uczniowie uczęszczający do LO im. S.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.