2011-04-20 12:33: Siatkarki z "siódemki" w finale wojewódzkim
Choć to tylko dziewczęta szkół podstawowych na te mecze patrzyło się z podziwem, widać było zaciętą walkę na punkty, szukanie słabych stron drużyny przeciwnej, ale i miało to swoje podłoże, tu walka rozgrywała się o wejście do ścisłego finału mistrzostw województwa warmińsko-mazurskiego w piłce siatkowej czwórek dziewcząt szkół podstawowych.
Zmagania o pierwsze miejsce w rozgrywkach w SP nr 7 były bardzo zacięte, zawodniczkom chodziło bowiem o zwycięstwo i tym samym zapewnienie sobie udziału w ścisłym finale, w którym już jest drużyna ze SP nr 3, a który zostanie rozegrany w przeciągu miesiąca. O udział w finale starały się podczas czwartkowych rozgrywek drużyna z Ełku, Fromborka oraz bartoszycka drużyna ze SP nr 7, która była gospodarzem spotkania. Zatem nasza reprezentacja za punkt honoru postawiła sobie zwycięstwo, po pierwsze ze względu na obecność publiczności mocno dopingującej zawodniczki, a po drugie by móc zmierzyć się z trzema drużynami, które już są w finale, w tym z drużyną z Pisza, Elbląga i naszej SP nr 3.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.