2011-04-14 10:25: Dzień otwarty w SP nr 4
Takie popołudnia w szkole ku uciesze dzieci mogły by być organizowane codziennie, jednak to co jest najmilsze trwa zwykle bardzo krótko, mowa o drzwiach otwartych dla tych, którzy już niebawem wstąpią w szeregi społeczności uczniowskiej. Podczas takiego dnia w Szkole Podstawowej nr 4, gdzie zorganizowano drzwi otwarte, dzieci sześcio i siedmioletnie witane były bardzo serdecznie i od razu z miłym słodkim akcentem. Dla nich, jako gości honorowych uczniowie starszych klas przygotowali specjalny teatrzyk pod tytułem "Jędrek jeżyk", by tym samym zainteresować młodszych kolegów i pokazać im, że szkoła to nie tylko zajęcia typowo przedmiotowe, to także szereg zajęć dodatkowych, które sprawiają, że ze szkoły nie sposób wyjść, bo tyle fajnych rzeczy się tu dzieje.
Oczywiście w formie prezentacji nie zabrakło śpiewania piosenek, które od razu wpadły w ucho wizytującym szkołę maluchom i zachęciły do wspólnego nucenia.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.