2011-04-06 23:02: Światowy Dzień Zdrowia.
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna co raz częściej wychodzi z inicjatywą organizowania konferencji prozdrowotnych, których adresatami są w głównej mierze uczniowie szkół i przedszkoli z terenu powiatu, a także nauczyciele, pedagodzy czy przedstawiciele służby zdrowia. I ta ostatnia grupa była odbiorcami ubiegłotygodniowej konferencji zorganizowanej z okazji Światowego Dnia Zdrowia, który przypada na 7 kwietnia.
Konferencja w pierwszej części dotyczyła zagrożenia jakie niesie ze sobą zażywanie nowych narkotyków - dopalaczy, i temat ten zebranym zreferowała Iwona Jedwabnik, pedagog Punktu Konsultacyjnego "Monar" w Bartoszycach. W roku ubiegłym przeprowadzono wiele akcji związanych z tym bulwersującym tematem oraz zorganizowano wiele spotkań z młodzieżą podczas których uświadamiano jakie są skutki zażywania, tego bądź co bądź narkotyku.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.