2011-03-31 10:15: Młodzież z LO na spotkaniu z posłem
Witold Gintowt-Dziewałtowski to poseł III, IV i V kadencji sejmu z okręgu elbląskiego, z klubu parlamentarnego Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Do Bartoszyc z roboczą wizytą przyjechał na zaproszenie członków RP klubu SLD i przewodniczącego Piotra Petrykowskiego, natomiast głównym punktem programu było spotkanie z młodzieżą z LO im. Stefana Żeromskiego i poprzez rozmowę przekazanie im wiedzy dotyczącej funkcjonowania Sejmu i jego znaczenia w życiu politycznym naszego kraju.
Jak wspomniał poseł nie omija takich spotkań z młodzieżą, bo nie tylko oni z nich coś wynoszą, on także czerpie z nich wiedzę i poznaje spojrzenie młodego człowieka na obecną sytuację w kraju.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.