2011-03-31 10:12: VI rocznica śmierci Jana Pawła II
2 kwietnia minie sześć lat odkąd Jan Paweł II odszedł do domu Ojca, w związku z tym w tym czasie organizowane są spotkania modlitewne w intencji jak mówimy do dziś Wielkiego Polaka, nadal czujemy jego bliskość i nadal chętnie uczestniczymy w niesieniu pamięci o Nim, i stąd też cała widownia w bezledzkim domu kultury raz jeszcze przeżywała biografię Papieża Polaka.
Najbliższa sobota to dla wszystkich dzień szczególny, bez względu na wiarę i upodobania polityczne, to dzień pamięci człowieka nadzwyczajnego, którym niewątpliwie ciągle jest Jan Paweł II. Postać, która swoim postępowaniem, dobrocią, zjednoczyła wiele narodów, wskazała właściwe kierunki spojrzenia na prawdę i niesienie pokoju. Choć nie ma Go już wśród nas tu na ziemi, to wiara, że patrzy na nas u boku Boga Ojca napawa optymizmem i nadzieją, że lada dzień zostanie ogłoszony świętym, i szczęśliwie będziemy świadkami tego wydarzenia.
2 kwietnia minie właśnie sześć lat odkąd Jan Paweł II pożegnał się z życiem na ziemi, zostawiając po sobie ogromny dorobek mądrości, po którą niejednokrotnie sięgamy, choćby poprzez specjalnie przygotowane spektakle, tak jak ostatnio w Domu Kultury w Bezledach, gdzie na scenie wystąpiła grupa aktorów i muzyków Art Impresariat z Krakowa.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.