2011-03-22 15:51: II wiosenny turniej w piłce siatkowej
II Wiosenny Bartoszycki Turniej w Piłce Siatkowej Kobiet o Puchar Dyrektora Bartoszyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, to duże emocje sportowe , które mimo wszystko były pod kontrolą. Na parkiecie sali sportowej SP nr 7 spotkały się reprezentacje drużyn kobiecych z siedmiu miast naszego województwa, w tym dwie drużyny z Kętrzyna , i po jednej z Górowa Iławeckiego, Lidzbarka Warmińskiego, Ornety, Dobrego Miasta, Szczytna, i oczywiście z Bartoszyc nasze „Bartoszki”, z których to inicjatywy turniej odbył się po raz drugi i zachęcił do udziału pozostałe drużyny.
Organizatorzy zadbali o pełne zaplecze sportowe, ale także gospodarcze, tym bardziej że turniej trwał przez 11 godzin, przy pełnej obsadzie publiczności z rodzinami na czele. I choć to turniej dla amatorów, rozgrywki w niczym nie odbiegały od rywalizacji na szczeblu ligowym.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.