2011-02-23 12:08: W BDK trwa zmiana wizerunku
BDK od lat nie przechodził żadnego remontu, takiego który dałby się zauważyć gołym okiem. Oczywiście czynione były prace najpilniejsze, ale ta placówka nie zachęcała jednak do odwiedzania. Dlatego pierwsze prace remontowe zlecone przez nową dyrektor placówki Katarzynę Basak, to totalna zmiana holu, by już nie był on ponury, a wręcz przeciwnie, by zachęcał do wejścia dalej.
Choć w BDK jak zapewnia dyrektor środków finansowych na przeprowadzenie gruntownego remontu, a nawet częściowego niestety nie ma, stąd też wielka pomoc leży po stronie wykonawców i pomocników prowadzonych zmian.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.