2011-02-17 12:26: Komunikat Policji
Bartoszyccy policjanci poszukują sprawcy usiłowania rozboju na jeden z bartoszyckich kantorów wymiany walut. W dniu 22.01.2011 roku mężczyzna posiadający cechy przedstawione na portrecie pamięciowym, przy użyciu przedmiotu przypominającego pistolet zażądał od kasjerki wydania pieniędzy, a następnie zbiegł z miejsca.
Wszystkie osoby, które mogą pomóc Policji w ustaleniu sprawcy na podstawie niniejszego portretu pamięciowego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bartoszycach osobiście lub pod nr Tel. 89 762 82 00 lub najbliższą jednostką Policji.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.