2011-02-16 11:37: Rozliczenia podatkowe za rok 2010-ty ruszyły.
Pierwsze rozliczenia podatkowe już sprawdzane są przez Urząd Skarbowy, choć wiadomo, że największy ruch w tej instytucji rozpocznie się wraz z początkiem marca i tym samym potrwa do ostatnich dni kwietnia. Mimo to nie warto czekać do ostatniego momentu z rozliczeniem, szybciej i bez kolejki sprawy z fiskusem załatwimy teraz bądź podczas specjalnie organizowanych dni otwartych w Urzędzie Skarbowym, które rozpoczęły się wraz z ubiegłą sobotą.
Kto po wyliczeniach wie, że ma nadpłatę Pit-y w Urzędzie Skarbowym zostawia bardzo szybko, ale jest i tak, że z rozliczeniem czekamy do ostatnich ustawowych dni i wtedy narzekamy na długie kolejki, czy na zbyt opieszałe przesyłanie zwrotów pieniężnych. Zatem ruszyły rozliczenia podatkowe, i tym samym zdecydowanie przybyło obowiązków pracownikom w Urzędzie Skarbowym.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.