2011-02-16 11:33: Karnawał w Zespole Szkół z UJN połączony z dniem otwartym
Dla takiego zainteresowania mieszkańców i chęci ich uczestnictwa w balu karnawałowym warto do szkoły przychodzić w sobotę. Bo ten dzień w ZSzUJN był przede wszystkim dniem nauki, ale dla młodszych klas dniem wesołej beztroskiej zabawy przy muzyce w strojach innych niż na co dzień i to w ramach karnawałowej zabawy połączonej z konkursami.
Wśród powodów dla których tego dnia szkoła tętniła życiem, była przy okazji organizacja dnia otwartego dla całych rodzin dzieci uczących się w tej placówce, ale także tych które być może od września przejdą progi szkoły z plecakiem na plecach. Dlatego jak zwykle przy takich okazjach był czas na rozmowę z dyrekcją szkoły, uzyskanie przez rodziców niezbędnych informacji, a przede wszystkim odwiedzanie klas lekcyjnych, bardzo kolorowych i przyciągających uwagę przyszłych uczniów.
O ile rodzice ten dzień wykorzystali na poszerzenie wiedzy dotyczącej szkoły swoich pociech to głównym zainteresowaniem dzieci cieszyła się sala sportowa, tym razem pełna kolorowych ozdób i pełna przebranych roztańczonych postaci bajkowych, które tańcem i wesołymi konkursami zachęcały wszystkich do miłego spędzenia czasu w szkole.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.