2011-01-25 16:03: Święto Zespołu Szkół nr 1
Kiedy tuż przed feriami zimowymi każdy uczeń stara się poprawić, lub podnieść jeszcze wyżej ocenę semestralną, rówieśnicy z ZS nr 1 mają dodatkowe zadanie, otóż ambitnie przygotowują się do święta szkoły, które zawsze uroczyście odbywa się w przeddzień ferii. Jest to wówczas w szkole dzień wyjątkowy, zamiast wielu zajęć lekcyjnych jest jedna związana przede wszystkim z historią dotyczącą szkoły, a nade wszystko dotyczącą patrona, którym jest Romuald Traugutt.
Akademia tematyczna na dłużej pozostaje w pamięci uczniów, a młodzież chętnie bierze w niej udział po pierwsze ze względu na ciekawe przygotowania, a po drugie ze względu na osobisty wkład w przekazanie istotnych treści wynikających z montażu słowno-muzycznego swoim rówieśnikom. Ponadto wielu uczniów wzięło również udział w organizowanych na terenie szkoły konkursach oczywiście związanych z patronem szkoły, zatem przygotowano konkurs plastyczny oraz konkurs poetycki, z którego utwory wplecione zostały w uroczystą inscenizację.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.