2011-01-25 16:01: Karnawałowa Afryka w SP w Żydowie
Co roku SP w Żydowie w styczniu zamienia się w zupełnie inną krainę, to za sprawą balu karnawałowego, który jest ogromnym przeżyciem dla całej społeczności uczniowskiej, ale wiele radości dostarcza także pedagogom, czy rodzicom. Na czas balu sala gimnastyczna zamienia się w salę zabawy przy muzyce i to w zupełnie innym wystroju, bowiem bal co roku wygląda inaczej, i co roku wszyscy przykładają się by poprzez strój, poprzez dekorację oddać tematyczny charakter spotkania.
Zatem w szkole była już epoka lodowcowa, czas duchów, rycerstwa, bałwanków, czy dzikiego zachodu. Tegoroczna „Afryka” była strzałem w dziesiątkę, dzieci nie tylko lepiej poznały ten kontynent na różnych szkolnych zajęciach, ale poznały również obrzędy ludowe, czy też obowiązujące stroje, i to sprawiło, że w myślach wszyscy przenieśli się do gorącej Afryki i twardo trzymali się tego założenia.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.