2011-01-18 16:02: Na ulicy Wolskiego są już pierwsi lokatorzy
Kilka miesięcy wystarczyło, by postawić nowy wielorodzinny budynek mieszkalny, na który nota bene miasto mogło pozwolić sobie po blisko trzydziestu latach. Jest to tak naprawdę początek rozwoju budownictwa mieszkalnego w naszym mieście w tej lokalizacji, bowiem oprócz już oddanego do użytku bloku, dobiegają końca prace przy kolejnym budynku w ramach współpracy z TBS.
Do tej pory zarówno przyszli najemcy, jak i mieszkańcy zainteresowani tymi budynkami mieli świadomość, że wszystko dzieje się na ul.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.