2011-01-18 16:01: Inna niż zwykle promocja książki Weroniki Marczuk
Przyzwyczailiśmy się, że wszelkie spotkania z autorami książek w naszym mieście odbywają się w MBP, tymczasem ta promocja książki "Chcę być jak agent" Weroniki Marczuk odbyła się w roli głównej z autorką w Restauracji U Św. Mikołaja.
Spotkanie autorskie poprzedzone było konferencją prasową w Hotelu Bartis.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2011-01-18 17:52, dodał: Izabela
To nie jest tak,że każdego można wkręcić i wykorzystać do swoich potrzeb! Uczciwości nie nabywa się na zawołanie,tego trzeba się uczyć jak tabliczki mnożenia! A matematyka,to ciężki przedmiot! Widocznie agenci wykorzystują,tych mniej zdolnych do nauki,a papier jest cierpliwy i wszystko przyjmie,co chce się przekazać dla usprawiedliwienia swoich zachowań!

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.