2011-01-18 16:01: Karnawał w bartoszyckich przedszkolach
Uśmiech od ucha do ucha, do tego fantastycznie dobrane kolorowe stroje stworzyły właściwą atmosferę podczas karnawałowego balu w przedszkolu. Dwugodzinna zabawa podczas balu wynagrodziła uczestnikom długie przygotowania do niego.
Dzień balu, był zatem ogromnym przeżyciem zarówno dla dzieci, ich rodziców, jak i opiekunów, którzy małe pociechy musieli rozpoznać po gestach, bo zupełnie inne stroje i maski zdecydowanie zmieniły wizerunek maluchów.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.