2005-07-05 15:47: Rusza budowa kanalizacji sanitarnej na "Działkach"
W piątek, 1 lipca w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie wojewoda warmińsko-mazurski Stanisław Szatkowski podpisał kolejne umowy z beneficjentami Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. Wśród nich znalazła się między innymi umowa z gminą miejską Bartoszyce na budowę kanalizacji sanitarnej na osiedlu "Działki" w Bartoszycach o wartości 5,5 miliona złotych, z czego dofinansowanie to ponad 4 mln. Umowę ze strony miasta podpisali Burmistrz Krzysztof Nałęcz oraz Skarbnik Jarosław Sielawa..  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,
2005-07-05 17:24, dodał: REMTON
Dlaczego bylo tyle szumunu na ten temat wczesna wiosna przeciecie wstegi na DNI BARTOSZYC pisanie,ze budowa rozpocznie sie na pewno w kwietniu to tylko kamuflasz.Rozsadny czlowiek nie rozpocznie tej budowy na jesien.
2005-07-05 17:31, dodał: Jerzy
Po pierwsze: nie dodawaj kilku tych samych komentarzy - jest to bez sensu. Po drugie: na wiosne było mówione, ze miasto występuje o środki unijne na sfinalizowanie tej inwestycji, która jak piszemy zamknie się kwotą ponad 5 mln złotych z czego ponad 4 są to nie nasz pieniądze (nie z budżetu miasta) Po trzecie: Teraz nastąpiło formalne podpisanie umowy a tym samym zagwarantowanie tych właśnie środków!!!

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.