2005-05-30 12:32: Dni Rodziny w Bartoszycach
Również w sobotę, 28 maja, obok boiska „Wembley”, w tzw „Parku” odbył się „Piknik Rodzinny pod hasłem w zdrowym ciele zdrowy duch”, który był jednocześnie obchodami Międzynarodowego Dnia Dziecka.
Uczestnicy imprezy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i artystyczne. Ponadto rozegrano wiele ciekawych konkurencji sportowych, między innymi wyłoniono najsilniejszą kobietę i mężczyznę pikniku, którymi zostali Elżbieta Kucharczyk oraz Marcin Pacuski.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.