2010-08-18 15:46: "Wodopój będzie ...." - zapewnia burmistrz Bartoszyc
Z początkiem sierpnia na starym mieście w Bartoszycach miał stanąć tzw. wodopój, który w planach był nagrodą wygraną podczas ubiegłorocznego Pucharu Miast, przypomnijmy drużyna z Bartoszyc wygrała go w pięknym stylu. Problem w tym, że choćbyśmy go szukali po deptaku w tą i z powrotem nie znajdziemy go, a przydałby się w tak upalne lato.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2010-08-25 14:21, dodał: Tomek
Prosze Panstwa, forma proponowana na wodopoj naprawde jest ponizej poziomu akceptowanego dla miejsc tak ciekawych architektonicznie jak bartoszycka starowka. Na miejscu konserwatora nie stawialbym dodatkowych wymogow, ale wrecz zabronil stawiania tak malo ciekawego obiektu na terenie starego miasta.

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.