2010-07-07 17:39: II tura wyborów w powiecie
Dziś emocje już opadły, znamy dokładne wyniki niedzielnych wyborów, z których jednoznacznie wynika, że w II turze wygrał Bronisław Komorowski, który prawdopodobnie w połowie sierpnia zostanie zaprzysiężony na prezydenta RP. Jeżeli zaś chodzi o frekwencję podczas wyborów w naszym powiecie to była ona na identycznym poziomie co w I turze 20 czerwca. Jednak te wybory były równie emocjonujące jak w pierwszej turze, i choć do wyboru pozostało nam już tylko dwóch kandydatów, na ostateczny wynik trzeba było poczekać do popołudniowych godzin w poniedziałek.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2010-07-13 11:02, dodał: małgosia
wg PKW zwycięstwo Pana Jarosława Kaczyńskiego w pow. bartoszyckim w Wojciechach,Żydowie,Wiatrowcu oraz okręg w Bartoszycach przy ul.Monte Cassino.

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.