2009-03-26 17:26: Wybory Miss Ziemi Bartoszyckiej 2009
W sobotę 28 marca o godz. 17.00 w Ośrodku Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku odbędą się już po raz czwarty wybory miss ziemi bartoszyckiej, które są eliminacjami w ramach ogólnopolskiego konkursu miss polonia.
W tym roku o miano najpiękniejszej starać się będzie 21 kandydatek w wieku od 18 do 24 lat.
Na finałowej gali dziewczęta zaprezentują się w sukniach wieczorowych, kostiumach kąpielowych czy sukniach ślubnych.
Tymczasem by je można było bliżej poznać kandydatki w Dworku Romanowski w Sułowie prezentują swoje najlepsze strony.
Przypominamy, że najpiękniejszą pannę w naszym regionie jury wytypuje 28 marca w Ośrodku Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku o godz. 17.00.
Natomiast do 27 marca można oddawać swoje głosy na miss Internetu na stronie www.okial.pl
oraz wypełniając kupon konkursowy zamieszczony w gońcu bartoszyckim i tym samym wybrać miss gońca bartoszyckiego.
Prezentacja kandydatek do Miss Ziemi Bartoszyckiej 2009
.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,
2009-03-30 10:27, dodał: juror
Skąd te kandydatki?? Chyba z jakiegos ponurego horroru! Nie mają żadnych szans w dalszych eliminacjach: paszczury - grube, garbate nosy, jakby mogły to uciekłyby od kamery - ochyda bleeeeeeeeeee!!!!!!!!!
2009-04-02 09:51, dodał: martyna
Nie wiem gdzie Ci ludzie mają oczy???katastrofa zero sprawiedliwosci wygrała księżniczka z wieży ciśniej(ciekawe w którym zamku straszy)żal i smutek mnie ogarnia gdzie z tym pasztetem nie wiem czy nawet na ubój się nadaje -fuuuuuuu

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.