2009-01-25 16:02: 71 tysięcy paczek papierosów na Granicy w Bezledach
W nocy z soboty na niedzielę na jednym z pasów przejścia granicznego w Bezledach pojawiła się ciężarówka na rosyjskich numerach rejestracyjnych. Podczas oględzin pojazdu uwagę celników zwróciły drewniane deski. Duża wilgotność drzewa oraz brak zabezpieczeń, które zazwyczaj posiada drewno w transporcie, czyli specjalne przekładki zapobiegające zaparzeniu drewna, wzbudziły czujność funkcjonariuszy.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2009-01-26 04:28, dodał: jaro44
sukces bez precedensu, BRAVO!, Pytanie brzmi co dalej, bo zdaniem pana rzecznika Izby Celnej w Olsztynie, zjawisko przemytu na granicy polsko-rosyjskiej to margines.(wypowiedź listopadowa dla aktualnośći w tvp olsztyn) Taką ilość można wyciągnąć podczas jednej zmiany ( zaut osobowych tzw. turystów) Panowie i Panie celniczki skończmy z tą obłudą, przecież ta kolejka samochodów, to nie są stęsknieni krewni, którzy wrcają z odwiedzin! Pozdrawiam i życzę kolejnych sukcesów.
2009-02-03 12:43, dodał: uczciwie płacący podatki
Prosze panów celników o wnikliwsze kontrolowanie "turystów" przekraczających naszą granicę. Śmieje się z nas cała Polska. Bo przecież nasi bezrobotni mieszkają w wystawnych domach, a Ci którzy uczciwie pracują spłacają przez 30 lat kredyty hipoteczne za swoje 40m2. I apel do Urzędu Skarbowego!!! Weźcie się ludzie do roboty, wyjdźcie zza swoich biurek i zobaczcie jakiej kasy dorobili się ci "turyści". A my pracujemy uczciwie i co z tego mamy? To nie jest sprawiedliwe, żeby taki przemytnik nie płacił podatków i jeszcze korzystał z darmowej opieki lekarskiej. Ja dziękuję za takie państwo!!!

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.