2008-05-20 12:41: I Otwarte Mistrzostwa Bartoszyc w Wyciskaniu Sztangi Leżąc
sobota 17 maja należała do zawodników biorących udział w II Otwartych Mistrzostwach Bartoszyc w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Burmistrza naszego miasta w hali sportowej ZSZ nr 1. Organizatorem mistrzostw był Miejski Klub Sportowy „Siła” Brtoszyce.
Reprezentanci Siły Bartoszyce zdecydowanie wygrali klasyfikację drużynową II Otwartych Mistrzostw Bartoszyc w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Zawodnicy gospodarzy byli też w czołówce klasyfikacji indywidualnej open, drugi w tej kategorii był Tomasz Leszczyński a trzeci Bogumił Doroszko.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2008-05-20 19:28, dodał: []---[]
Chyba Doroszko a nie Moroszko ;>

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.