2008-03-26 11:05: Sukces wokalistów z MDK
Kolejny sukces na koncie zdolnych rozśpiewanych młodych ludzi z MDK, którzy wzięli udział w 8 edycji festiwalu „O Złoty Mikrofon Radia Jard” w Białymstoku w dniach 15-16 marca. Spośród blisko trzystu wykonawców z Polski i zagranicy, w tym: Rosji, Litwy, reprezentanci MDK duet Edyta Piskorz i Radek Bohaj zajęli I miejsce, ponadto otrzymali nagrodę Grand Prix, po raz pierwszy w historii festiwalu przyznano tą nagrodę duetowi.
Festiwal „O złoty mikrofon radia jard” to największy tego typu festiwal w Polsce północno-wschodniej.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.