2008-03-03 17:47: XVIII Sesja Rady Miasta
Obrady 18-tej zwyczajnej sesji Rady Miasta odbyły się w czwartek 28 lutego. Radni na sesji podjęli decyzję w sprawie szeregu uchwał, w tym: odnośnie zmian w budżecie, wystąpienia gminy miejskiej Bartoszyce z celowego związku gmin EKO-Bart, utworzenia jednoosobowej spółki z o.o. pod nazwa Zakład Gospodarki Odpadami w Bartoszycach, zmiany uchwały w sprawie wprowadzenia opłaty za składowanie odpadów komunalnych na terenie wysypiska śmieci Wysieka i tym samym określenia górnych stawek opłat za usługi w zakresie odbierania odpadów komunalnych, opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych od właścicieli nieruchomości.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2008-03-08 08:49, dodał: victoria
Super, że powstała taka grupa kibiców w naszym mieście. Mam nadzieje ,że będą kibicować również Juniorom grającym w Lidze Wojewódzkiej!!!!!

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.