2008-03-03 17:47: Fan Club Victorii i Legii
50-osobowa grupa z Fan Clubu Victorii Bartoszyce i Legii Warszawa w sobotę 1 marca uczestniczyła w meczu ligowym pomiędzy Legią a ŁKS ŁÓDŹ. Celem sobotniej wycieczki do Warszawy było donośne, ale jednocześnie kulturalne dopingowanie swojej drużyny tj, Legii Warszawa. Nim jednak grupa bartoszyczan wykazała się na trybunach podczas meczu, odwiedziła cmentarz gdzie został pochowany wielki działacz piłkarski Kazimierz Górski, złożono kwiaty zapalono znicze i tym samym oddano mu hołd.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2008-03-08 08:47, dodał: Victoria
Super ,że powstała taka grupa kibiców w naszym mieście, mam nadzieje, iż będą również kibicować Juniorom w Lidze Wojewódzkiej!!!!!!!!

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.