2008-01-08 17:25: Posiedzenie Rady Gospodarczej przy Burmistrzu Bartoszyc
Członkowie działającej Rady Gospodarczej pracowicie rozpoczęli początek roku. Swoje pierwsze spotkanie odbyli w czwartek 3 stycznia.
Głównym tematem spotkania był problem związany z wysokim wzrostem opłat rocznych za użytkowanie wieczyste. Monika Rejf Kierownik Wydziału Mienia Komunalnego okładnie wyjaśniła zebranym na jakiej podstawie dokonano wyceny poszczególnych działek, zasady ustalania operatu szacunkowego dla każdej z nich oraz główne zasady dotyczące wypowiedzeń z tytułu opłat rocznych za użytkowanie wieczyste, wynikające z przepisów.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.