2007-11-28 14:58: Wypadek na drodze Bartoszyce - Kętrzyn
W środę, przed południem na drodze Bartoszyce - Kętrzyn, przed Kinkajmami doszło do wypadku. Samochód Cinquecento zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym Fordem Escortem. Kierowca Cinqecento, prawdopodobnie chciał ominąć stojący na poboczu inny samochód, następnie zderzył się z fordem jadącym z naprzeciwka.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,
2007-11-29 10:47, dodał: Bartek
Jechałem w dniu wczorajszym tą drogą, normalnie tragedia, nawet jadąc z prędkością 20 km/h można było mieć kraksę, umiejętności Hołowczyca na nic by się zdały, jakby pojazd wpadł w poślizg!. Jedna wielka ślizgawka!!! TIR-y nie mogły podjechać nawet pod najmniejszą górkę! Ale cóż znowu drogowcy zostali zaskoczeni przez zimę!?!

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.