2007-11-21 14:49: TBS - co dalej?
We wtorkowym Temacie Tygodnia, Jan Siwicki rozmawiał o sytuacji jaka panuje w TBS w Bartoszycach. Najbardziej kontrowersyjną sprawą jest budowa, a raczej jej wstrzymanie, budynku nr 2. Gośćmi programu byli: burmistrz Bartoszyc Krzysztof Nałęcz i prezes TBS Bogdan Popławski

Plik Video:
Temat Tygodnia - TBS

dodał: Jerzy,
2007-11-22 18:51, dodał: zmartwiony
Popławski nie popisał się, a ludzie czekaj na mieszkania, wstyd:((
2007-11-23 20:25, dodał: casio
Możeby ktos bardziej obrotny zajął sie sprawą??
2007-11-26 23:59, dodał: Izabela
A co tu komentować.Zdjęcie samo mówi za siebie.Najgorsze w tym wszystkim jest to,że co niektórzy łapią przysłowiowe czterdzieści srok za ogon i w niczym nie są doskonali.Dodam jeszcze i to, że w naszym mieście ludzie z tzw.kręgu wzajemnej adoracji zmieniają tylko posadki,trzymając się kurczowo siebie nie dopuszczą młodych wykształconych ludzi,mających wiele inwencji.Takich zdjęć na pewno byśmy nie oglądali.Pozdrawiam mieszkańców,którzy podzielają moje zdanie.

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.