2007-11-21 14:33: Międzynarodowe Szkolenie Strażaków z Litwy, Rosji z Obwodu Kaliningradzkiego
W dniach 4 - 11 listopada 2007r w Górowie Iławeckim odbywało się międzynarodowe szkolenie strażaków z Litwy, Rosji z obwodu Kaliningradzkiego oraz członków ochotniczej straży pożarnej z Górowa Iławeckiego w ramach projektu programu „ Bezpieczeństwo bez granic”, które współfinansowane zostało ze środków Unii Europejskiej.
Uczestnicy kursu odbyli szkolenia w zakresie: udzielania poszkodowanym pierwszej pomocy medycznej, ratownictwa na akwenach i ciekach wodnych, ratownictwa technicznego w wypadkach komunikacyjnych, zarządzania informacją publiczną w sytuacji kryzysowej, strategii zarządzania kryzysowego.
We wtorek 6 listopada uczestnicy w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Bartoszycach wzięli udział w szkoleniu w zakresie ratownictwa drogowego.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.