2007-09-17 19:10: Były wójt w sądzie
Ruszyła głośna sprawa korupcyjna w naszym mieście, bowiem w Sądzie Rejonowym w Bartoszycach w piątek 14 września odbyła się pierwsza rozprawa w sprawie korupcji wyborczej w listopadzie ubiegłego roku. Na ławie oskarżonych zasiadł były wójt gminy Bartoszyce Zbigniew C.
Zbigniewowi C. postawiono zarzut nakłaniania do wręczania korzyści w zamian za oddanie na niego głosu w wyborach na wójta gminy w 2006 roku.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2007-09-17 20:31, dodał: marakesh
kto wie ze byly woj zamienil dzialki budowalane nad łyną na jakies pod granica nieuzytki?

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.