2007-07-10 17:20: Prace na Bramie Lidzbarskiej
Straż pożarna kojarzy się zazwyczaj z gaszeniem pożarów lub ratownictwem drogowym. Okazuje się jednak, że nasi strażacy potrafią wykonywać także inne czynności. W piątek, 6 czerwca, czyścili dachy i instalację rynnową na zabytkowej Bramie Lidzbarskiej.
Brama Lidzbarska jest najcenniejszym zabytkiem architektury świeckiej, jednym z nielicznie ocalałych fragmentów murów obronnych Bartoszyc.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,
2007-07-11 20:44, dodał: tepoleniejestpuste
;-( ludzie kto pisze te artykuły? =( przecież to mieszkańcy czytają a tu takie byki składniowe itd
2007-07-11 20:52, dodał: jerzy
a gdzie widzisz te bledy. Oswiec mnie !

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.