: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
Nowe programy TV w ofercie
22022-04-11 22:50

autor: Jerzy, dodał 2022-03-02 18:13komentuj

Do naszej oferty programowej dołączamy 2 nowe programy.
Oba znajdą się w pakiecie socjalnym:
Poz. 33 - News24
Poz. 43 - 13TV HD
News24 to kanał o charakterze wyspecjalizowanym informacyjno-publicystycznym. W ofercie stacji widzowie znajdą programy prezentujące informacje o wydarzeniach w kraju i na świecie.


13TV to nowa propozycja na polskim rynku telewizyjnym skierowana do widzów w każdym wieku. Najciekawsze pozycje kanałów tematycznych dla dzieci, kobiet i mężczyzn zamknęliśmy w jednej telewizji - 13. Rozrywka, sport, publicystyka, muzyka, bajki dla najmłodszych, motoryzacja - wszystko to i dużo więcej zobaczysz na kanale 13TV.

Aby oglądać programy należy wykonać ponowne automatyczne strojenie.

autor: mccoke, dodał 2022-04-11 16:13komentuj

A czy jest szansa że w dającej się przewidzieć przyszłości w ofercie pojawi się "BBC First".

autor: Mieszkaniec, dodał 2022-04-11 22:50komentuj

Witam. Korzystając z okazji, że temat postu jest podobny, chciałbym zapytać czy wiadomo kiedy i czy wogule będą nowe kamery?


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.