: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
Konkursy w Urzędzie miasta
1682015-02-02 10:26

przejdź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

autor: nike, dodał 2015-01-11 17:52komentuj

A po co Pan Prokocki ma przestrzegać prawo ?
> A prawo jest jasne i czytelne "na każe wolne stanowisko" MUSI być przeprowadzony konkurs.!!!
> Ale PO i PSL zawsze to miało i ma w d...e tak jak i wyborców.
A czy to dotyczy tylko Pana Prokockiego? Z tego co czytałam w urzędzie też sekretarz przeszedł na stanowisko kierownicze bez konkursu po to tylko, aby sekretarzem mógł zostać emeryt. To w mieście wszyscy włodarze nie przestrzegają prawa? Czy to wy jesteście źle poinformowani?

autor: Hanna, dodał 2015-01-15 15:53komentuj

Witam,
Chciałam się zapytać, czy może ktoś tu na forum, jest zorientowany w inwestycjach Tbs-u w Bartoszycach, czy ktoś już mieszka w takim mieszkaniu i jak wyglądają czynsze w mieszkaniu 53M i inne opłaty. Jaka jest forma własności.? Bo różnie się mówi, trochę informacji zdobyłam na http://tbs24.pl/aktualne-inwestycje/253-bartoszyce-tbs-bartoszyce.html ale może ktoś jest bardziej zorientowany. Z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje.

autor: Łukasz ;), dodał 2015-01-15 18:40komentuj

> O 15:53, dnia 2015-01-15 Hanna napisał(-a):
> Witam,
> Chciałam się zapytać, czy może ktoś tu na forum, jest zorientowany w inwestycjach Tbs-u w Bartoszycach, czy ktoś już mieszka w takim mieszkaniu i jak wyglądają czynsze w mieszkaniu 53M i inne opłaty. Jaka jest forma własności.? Bo różnie się mówi, trochę informacji zdobyłam na http://tbs24.pl/aktualne-inwestycje/253-bartoszyce-tbs-bartoszyce.html ale może ktoś jest bardziej zorientowany. Z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje.
>

http://tbs.bartoszyce.info.pl/informacje-dla-najemcow

autor: forumowicz, dodał 2015-01-16 10:15komentuj

> O 20:25, dnia 2015-01-05 emigrant napisał(-a):
> > O 14:31, dnia 2015-01-05 mieszkaniec napisał(-a):
> > > O 12:45, dnia 2015-01-05 uszko napisał(-a)
> > ...jestem za zmianami w takich instytucjach, jak BDK, Biblioteka, czy w kierownictwie Wydziałów Urzędu Miasta.
> > Nowy Burmistrz- Pan Petrykowski zrobi to, co uważa za słuszne, jest mieszkańcem Bartoszyc,( bywał) i bywa w podległych Urzędowi placówkach. BDK- odświeżone- za czyje pieniądze? Pechnik takich pieniędzy nie miał, ale Piechnik nie lekceważył mieszkańców. Przykładem niech będzie "noc sylwestrowa", za jego rządów od 23-ej grały zespoły, młodzież się bawiła do 2-giej cz 3-ciej w nocy. Teraz o 24-tej mieszkańcy wystrzelają to, co mają do wystrzelenia i do domu, bo można oberwać butelką po szampanie. A o 1-ej w nocy szaro i ciemno. A gdzie Zumba dla małych dzieci?... była do czerwca 2014 r. w BDK, potem się ich wyrzuciło i kropka. Najlepiej na imprezach i zajęciach błyszczy córka Pani Dyrektor BDK.
> > A dorośli- mniejsze zainteresowanie, Pani Dyrektor wyrzuciła Uniwersytet III wieku z comiesięcznymi spotkaniami (wykładami). Wcześniej- Uniwersytet miał zagwarantowany jeden poniedziałek w miesiącu na odbycie takich spotkań.Cóż, stosowne kompetencje do zmian ma Pan Burmistrz i Jemu trzeba zaufać. Kadry skostniałe- do wymiany.
> >
> Kto rozliczy Piechnika za amfiteatr i OPP ? To jego rządy doprowadziły do upadku tych wspaniałych miejsc. Gdyby Piechnik nie przeszedł z MDK do BDK, prawdopodobnie Młodzieżowy Dom Kultury też byłby ruiną. Czy ktoś orientuje się ile kosztowały słynne imprezy organizowane przez tego pana? Ja słyszałem, że słynna cygańska impreza kosztowała miasto 100 000 zł. Jak wygląda BDK widzę na zdjęciach oraz na stronie i facebooku. Nie znam Pani Basak ale to chyba jej zasługa jak wygląda teraz dom kultury. Widać to na zdjęciach zamieszczonych - jak było po jej przyjściu a jak wygląda to teraz. Tyle w temacie.

Pragnę zauważyć, iż Pani Baska nie ma wykształcenia jakie wymaga się od kandydatów na dyrektora BDK- "wykształcenie kierunkowe z zakresu zarządzania instytucjami kultury, kulturoznawstwa lub animacji kultury", po drugie "właściwa komunikacja interpersonalna- wiemy, że prawie wszyscy pracownicy zrezygnowali z pracy podczas kadencji Pani KASI. Pani Basak nie powinna nawet przejść do II etapu konkursu. Jak będzie czas pokaże

autor: błysk@wica, dodał 2015-01-16 13:03komentuj

> O 10:15, dnia 2015-01-16 forumowicz napisał(-a):
> > O 20:25, dnia 2015-01-05 emigrant napisał(-a):
> > > O 14:31, dnia 2015-01-05 mieszkaniec napisał(-a):
> > > > O 12:45, dnia 2015-01-05 uszko napisał(-a)
> > > ...jestem za zmianami w takich instytucjach, jak BDK, Biblioteka, czy w kierownictwie Wydziałów Urzędu Miasta.
> > > Nowy Burmistrz- Pan Petrykowski zrobi to, co uważa za słuszne, jest mieszkańcem Bartoszyc,( bywał) i bywa w podległych Urzędowi placówkach. BDK- odświeżone- za czyje pieniądze? Pechnik takich pieniędzy nie miał, ale Piechnik nie lekceważył mieszkańców. Przykładem niech będzie "noc sylwestrowa", za jego rządów od 23-ej grały zespoły, młodzież się bawiła do 2-giej cz 3-ciej w nocy. Teraz o 24-tej mieszkańcy wystrzelają to, co mają do wystrzelenia i do domu, bo można oberwać butelką po szampanie. A o 1-ej w nocy szaro i ciemno. A gdzie Zumba dla małych dzieci?... była do czerwca 2014 r. w BDK, potem się ich wyrzuciło i kropka. Najlepiej na imprezach i zajęciach błyszczy córka Pani Dyrektor BDK.
> > > A dorośli- mniejsze zainteresowanie, Pani Dyrektor wyrzuciła Uniwersytet III wieku z comiesięcznymi spotkaniami (wykładami). Wcześniej- Uniwersytet miał zagwarantowany jeden poniedziałek w miesiącu na odbycie takich spotkań.Cóż, stosowne kompetencje do zmian ma Pan Burmistrz i Jemu trzeba zaufać. Kadry skostniałe- do wymiany.
> > >
> > Kto rozliczy Piechnika za amfiteatr i OPP ? To jego rządy doprowadziły do upadku tych wspaniałych miejsc. Gdyby Piechnik nie przeszedł z MDK do BDK, prawdopodobnie Młodzieżowy Dom Kultury też byłby ruiną. Czy ktoś orientuje się ile kosztowały słynne imprezy organizowane przez tego pana? Ja słyszałem, że słynna cygańska impreza kosztowała miasto 100 000 zł. Jak wygląda BDK widzę na zdjęciach oraz na stronie i facebooku. Nie znam Pani Basak ale to chyba jej zasługa jak wygląda teraz dom kultury. Widać to na zdjęciach zamieszczonych - jak było po jej przyjściu a jak wygląda to teraz. Tyle w temacie.
>
> Pragnę zauważyć, iż Pani Baska nie ma wykształcenia jakie wymaga się od kandydatów na dyrektora BDK- "wykształcenie kierunkowe z zakresu zarządzania instytucjami kultury, kulturoznawstwa lub animacji kultury", po drugie "właściwa komunikacja interpersonalna- wiemy, że prawie wszyscy pracownicy zrezygnowali z pracy podczas kadencji Pani KASI. Pani Basak nie powinna nawet przejść do II etapu konkursu. Jak będzie czas pokaże

Oj tam, oj tam... Franek został.

autor: waw, dodał 2015-01-16 15:34komentuj

> O 13:03, dnia 2015-01-16 błysk@wica napisał(-a):
> > O 10:15, dnia 2015-01-16 forumowicz napisał(-a):
> > > O 20:25, dnia 2015-01-05 emigrant napisał(-a):
> > > > O 14:31, dnia 2015-01-05 mieszkaniec napisał(-a):
> > > > > O 12:45, dnia 2015-01-05 uszko napisał(-a)
> > > > ...jestem za zmianami w takich instytucjach, jak BDK, Biblioteka, czy w kierownictwie Wydziałów Urzędu Miasta.
> > > > Nowy Burmistrz- Pan Petrykowski zrobi to, co uważa za słuszne, jest mieszkańcem Bartoszyc,( bywał) i bywa w podległych Urzędowi placówkach. BDK- odświeżone- za czyje pieniądze? Pechnik takich pieniędzy nie miał, ale Piechnik nie lekceważył mieszkańców. Przykładem niech będzie "noc sylwestrowa", za jego rządów od 23-ej grały zespoły, młodzież się bawiła do 2-giej cz 3-ciej w nocy. Teraz o 24-tej mieszkańcy wystrzelają to, co mają do wystrzelenia i do domu, bo można oberwać butelką po szampanie. A o 1-ej w nocy szaro i ciemno. A gdzie Zumba dla małych dzieci?... była do czerwca 2014 r. w BDK, potem się ich wyrzuciło i kropka. Najlepiej na imprezach i zajęciach błyszczy córka Pani Dyrektor BDK.
> > > > A dorośli- mniejsze zainteresowanie, Pani Dyrektor wyrzuciła Uniwersytet III wieku z comiesięcznymi spotkaniami (wykładami). Wcześniej- Uniwersytet miał zagwarantowany jeden poniedziałek w miesiącu na odbycie takich spotkań.Cóż, stosowne kompetencje do zmian ma Pan Burmistrz i Jemu trzeba zaufać. Kadry skostniałe- do wymiany.
> > > >
> > > Kto rozliczy Piechnika za amfiteatr i OPP ? To jego rządy doprowadziły do upadku tych wspaniałych miejsc. Gdyby Piechnik nie przeszedł z MDK do BDK, prawdopodobnie Młodzieżowy Dom Kultury też byłby ruiną. Czy ktoś orientuje się ile kosztowały słynne imprezy organizowane przez tego pana? Ja słyszałem, że słynna cygańska impreza kosztowała miasto 100 000 zł. Jak wygląda BDK widzę na zdjęciach oraz na stronie i facebooku. Nie znam Pani Basak ale to chyba jej zasługa jak wygląda teraz dom kultury. Widać to na zdjęciach zamieszczonych - jak było po jej przyjściu a jak wygląda to teraz. Tyle w temacie.
> >
> > Pragnę zauważyć, iż Pani Baska nie ma wykształcenia jakie wymaga się od kandydatów na dyrektora BDK- "wykształcenie kierunkowe z zakresu zarządzania instytucjami kultury, kulturoznawstwa lub animacji kultury", po drugie "właściwa komunikacja interpersonalna- wiemy, że prawie wszyscy pracownicy zrezygnowali z pracy podczas kadencji Pani KASI. Pani Basak nie powinna nawet przejść do II etapu konkursu. Jak będzie czas pokaże
>
> Oj tam, oj tam... Franek został.
dobre,dobre,Franek nie do zwolnienia....

autor: ona, dodał 2015-01-24 21:49komentuj

Pragnę zauważyć, iż Pani Baska nie ma wykształcenia jakie wymaga się od kandydatów na dyrektora BDK- "wykształcenie kierunkowe z zakresu zarządzania instytucjami kultury, kulturoznawstwa lub animacji kultury", po drugie "właściwa komunikacja interpersonalna- wiemy, że prawie wszyscy pracownicy zrezygnowali z pracy podczas kadencji Pani KASI. Pani Basak nie powinna nawet przejść do II etapu konkursu. Jak będzie czas pokaże
> >
> > Oj tam, oj tam... Franek został.
> dobre,dobre,Franek nie do zwolnienia....

i jak tam, są jakieś wieści kto będzie w rządził w BDKu i Bibliotece?

autor: Anna, dodał 2015-01-24 22:36komentuj

> O 21:49, dnia 2015-01-24 ona napisał(-a):
> Pragnę zauważyć, iż Pani Baska nie ma wykształcenia jakie wymaga się od kandydatów na dyrektora BDK- "wykształcenie kierunkowe z zakresu zarządzania instytucjami kultury, kulturoznawstwa lub animacji kultury", po drugie "właściwa komunikacja interpersonalna- wiemy, że prawie wszyscy pracownicy zrezygnowali z pracy podczas kadencji Pani KASI. Pani Basak nie powinna nawet przejść do II etapu konkursu. Jak będzie czas pokaże
> > >
> > > Oj tam, oj tam... Franek został.
> > dobre,dobre,Franek nie do zwolnienia....
>
> i jak tam, są jakieś wieści kto będzie w rządził w BDKu i Bibliotece?
Obecny burmistrz jeśli wybierze Panią Basak popełni ten sam błąd co jego poprzednik, Nałęcz. Z tego co piszecie, ona nie spełnia wymogów konkursu. A ocenianie jej po tym, że wyremontowała BDK jest żenujące. Każdy dyrektor mając taką sumę pieniędzy podatników zrobiłby to samo co Pani Basak. A przecież to kulturę nam chodzi. A jej nie ma w Bartoszycach, nie czarujmy się.

autor: mieszaniec, dodał 2015-01-25 09:17komentuj

"PREFEROWANE" wykształcenie kierunkowe. Czyli nie konieczne. Wszystko zależy od rozmowy kwalifikacyjnej, p. Basak nadal ma szansę.

autor: xxx, dodał 2015-01-25 11:07komentuj

a co z BOSiR

przejdź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.