2012-09-27 16:19: VI Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Bartoszyce
VI Sesja Młodzieżowej Rady Miasta odbyła się 20 września. Podczas spotkania młodzi radni uchwalili Plan Polityki i Rozwoju Młodzieżowej Rady Miasta, a także plan pracy w okresie wrzesień 2012 - wrzesień 2013.
W zakres Planu Pracy wchodzi między innymi: przeprowadzenie konkursu wiedzy dotyczącej samorządu terytorialnego, organizacja tańca z ogniem, happening "Pierwsza pomoc", nawiązanie współpracy z Młodzieżową Radą Miasta Węgorzewo oraz Olsztyn i wiele innych. Ponadto na podstawie tego dokumentu w najbliższym czasie opracowany zostanie również preleminarz wydatków.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
autor:
email:
tresc:

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.