2012-09-13 14:16: Dożynki Gminne w Kinkajmach
Dożynki gminne w gminie Bartoszyce każdego roku odbywają się w innym miejscu. Ten rok przypadł na Kinkajmy, za rok impreza odbędzie się w Wojciechach, kolejno w Bezledach, Łabędniku i w Galinach.
Oprócz występów muzycznych na scenie, podczas imprezy na przybyłe osoby czekały jeszcze inne ciekawe atrakcje między innymi: pokazy straży granicznej, zawody strongmenów, dmuchany park rozrywki dla najmłodszych, wystawa rękodzieła, rzeźby, wystawa poplenerowa, a także przekąski przygotowane przez koło gospodyń wiejskich. Obecna na imprezie była także wójt gminy Bartoszyce pani Jadwiga Gut, która podczas rozmowy z nami stwierdziła, iż do największych osiągnięć w dziedzinie rolnictwa zaliczyć można uzyskanie odznaczenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi przez producentów trzody chlewnej z naszej gminy.
Gmina Bartoszyce inwestuje także w poprawę warunków życia na wsi.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
autor:
email:
tresc:

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.