2012-07-04 14:57: Nagrody "Semper in altum" 2012 przyznane
Starosta powiatu bartoszyckiego i tym razem wręczył nagrody "Semper in altum" dla najlepszych uczniów z powiatu bartoszyckiego w czterech kategoriach: w kategorii kultura, nauka, działalność społeczna i sport. Uroczystość miała miejsce 29 czerwca w Młodzieżowym Domu Kultury.
Typowanie uczniów do tytułów tych najlepszych polega na tym, iż każda rada pedagogiczna typuje po jednym uczniu z każdej kategorii, a następnie starosta odznacza ich tytułami i nagradza pamiątkami. W kategorii nauka nagrody otrzymali: Barbara Kędzierska, Paulina Pietrzak, Magdalena Skrzypa, Karolina Szymańska oraz Małgorzata Winiarska.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
autor:
email:
tresc:

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.