2007-06-05 17:06: Stadion Miejski im. K. Górskiego
Od niedzieli 3 czerwca miejski stadion w Bartoszycach nosi imię Kazimierza Górskiego, najwybitniejszego trenera reprezentacji Polski w piłce nożnej. Wraz z zaproszonymi gośćmi, władzami lokalnymi oraz Orłami Górskiego odbyły się główne uroczystości związane z odsłonięciem tablicy pamiątkowej.
Następnie odbyły się towarszyskie mecze pomiędzy Orłami Górskiego, Oldbojami Victorii oraz samorządowcami z Bartoszyc. W składzie orłów Górskiego zagrali: Zygmunt Kalinowski (bramkarz), Ryszard Milewski, Mirosław Bulzacki, Piotr Czachowski, Włodzimierz Ciołek, Jerzy Kraska oraz Lesław Ćmikiewicz.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.