2007-04-02 19:58: Konkurs Recytatorski
W piątek, 30 marca w Bartoszyckim Domu Kultury swoje umiejętności nie tylko recytatorskie sprawdzało 12 najlepszych recytatorów wyłonionych podczas eliminacji środowiskowych w szkołach ponadgimnazjalnych. Odbyły się bowiem Powiatowe eliminacje 52 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.
Do spotkania rejonowego, które odbędzie się 18 kwietnia o godzinie 12.00 w Bartoszyckim Domu Kultury komisja wyłoniła następujących laureatów: w turnieju recytatorskim Ewę Bajdan i Sandrę Bugaj z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 imienia Kresowiaków w Bartoszycach, w kategorii poezja śpiewana Wojciecha Hałania i Joannę Szumską z Zespołu Szkół Ponagimnazjalnych nr 2 oraz Agatę Stankiewicz z Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Bartoszycach.
.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.