2007-04-02 19:42: VIII Przegląd Zespołów Wokalnych "Komu Piosenkę"
Miniony weekend w Młodzieżowym Domu Kultury upłynął w bardzo rozśpiewanej atmosferze. Po raz ósmy odbył się Przegląd Zespołów Wokalnych "Komu Piosenkę" pod hasłem "Ocalić od zapomnienia". W tym roku przegląd odbył sie w kategorii solistów i zespołów w wieku od 7 do 12 lat, 13-15 oraz 16-20 lat.
W sobotę, 31 marca w kategorii solistów i zespołów zmierzyły się w swoim talencie muzycznym dzieci w wieku od 7 do 12 lat.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2007-04-08 16:57, dodał: DEX
Może ktoś wie, gdzie można obejrzeć pełną relację z tego przeglądu ? Pozdrawiam wszystkich miłośników tego typu imprez.DEX.
2007-04-10 14:56, dodał: krzysiek
obejrzec mozna w tvk bartsat juz w najblizszy czwartek 12 kwietnia. czesc piewsza czyli przeglad z soboty

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.