2011-06-09 14:07: Maraton wiedzy i talentów w ZSP nr 2
Każdy jest zdania, że takie imprezy i spotkania w szkole integrują uczniowskie środowisko, bowiem choć i tak uczniowie oceniani są podczas takich spotkań przez nauczycieli, to w efekcie te oceny nie mają znaczenia na świadectwie, a jedynie są oznaką wyrozumiałości i wspólnej zabawy. Od trzech lat, i nic nie zapowiada, że coś się zmieni w tym temacie, na terenie ZSP nr 2 organizowany jest dzień szalonych pomysłów, czyli Maraton Wiedzy i Talentów. A skoro jest to maraton, to nie ma czasu na typowe zajęcia lekcyjne, stąd impreza jest całodniowa, a zaangażowani są prawie wszyscy uczniowie, wiec nikt tego dnia na pewno się nie nudzi.
Od początku spotkania każdy z uczestników wie co ma robić, w którym momencie zgłosić się przed konkursowe jury, bowiem maraton to szereg równolegle organizowanych konkursów.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.