2011-03-31 10:17: SION realizuje kolejny projekt
SION nie pozostawia wolnego czasu swoim podopiecznym, co wynika ze stale realizowanych projektów, przepełnionych wiedzą teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną, tak bardzo potrzebną uczestnikom zajęć, by wyjść spoza kręgu i przekonać społeczeństwo do zaakceptowania niepełnosprawności. Stowarzyszenie jest zatem miejscem, które poprzez projekty rozwija wiele zdolności ludzi z orzeczoną niepełnosprawnością, często przy tym odkrywając zupełnie nowe umiejętności swoich uczestników.
Kolejny projekt realizowany przez SION to trzyletnie zadania, które swoim zasięgiem obejmują w sumie 150 beneficjentów zarówno z naszego terenu jak i województwa podlaskiego. W ubiegłym tygodniu odbyło się podsumowanie pierwszego etapu projektu pod nazwą "Przez wsparcie do samodzielności", zaś jego koszt to kwota ponad 90 tys.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.