2011-03-31 10:09: Gminny konkurs w SP w Bezledach
To pierwsza edycja Gminnego Konkursu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej, a udało się zaangażować tak wiele osób w przygotowania, oraz wielu uczestników. Pomysł na przedsięwzięcie w SP w Bezledach zrodził się z ubiegłorocznej edycji organizowanej wyłącznie wśród uczniów tej placówki, jako nie pisemne zobowiązanie wobec 20 BBZ patrona szkoły, a ponieważ cieszył się ogromnym zainteresowaniem, postanowiono do konkursu zaprosić również inne szkoły z terenu gminy.
Udział w konkursie zaznaczyły cztery szkoły podstawowe z terenu gminy, które swoich reprezentantów przygotowały pod kątem występu, ale jak wspomniała dyrektor SP w Bezledach również pod kątem zrozumienia danego utworu. Pojawiły się zatem bardziej i mniej znane pieśni patriotyczne, których wykonanie oceniała pod każdym względem komisja konkursowa, przyznając miejsca honorowe, ale mając na uwadze, że w tym konkursie każdy uczestnik został zwycięzcą, bo sięgnął po pieśń, do której w codzienności zwykle nie ma dostępu.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.