2011-03-31 10:08: Jerzy Kryszak bawił na scenie BDK
W założeniach zawsze jest szkolenie BHP i Ppoż, ale to co tak tłumnie przyciąga uczestników to program artystyczny przygotowywany na koniec spotkania, i nie ma on już nic wspólnego ze szkoleniem, a z częścią rozrywkową, o którą w tym przypadku zadbał znany satyryk Jerzy Kryszak.
Na takie szkolenia pracownicze każdy idzie z przyjemnością, bo oprócz kilku wskazówek w jaki sposób postępować w razie sytuacji niebezpiecznej, albo jak takim sytuacjom zapobiec, jest jeszcze część dotycząca miłego zakończenie szkolenia w postaci występu artystycznego. Niedawno w takim cyklu szkolenia uczestniczył kabaret OT.TO, tym razem scena BDK gościła znanego wszystkim aktora, choć zdaje się że bardziej znanego jako satyryka Jerzego Kryszaka, który do łez rozbawił zebraną publiczność. I choć za polityką nie przepadamy, to w prześmiewczym wykonaniu Jerzego Kryszaka możemy o niej dyskutować bez końca, tak jak on sam to czyni, podczas występu angażując w dialog z pozoru nieśmiałą publiczność.
Jednak tematy po które sięga Jerzy Kryszak to nie tylko polityka, bo jak twierdzi zbyt wielu satyryków trzyma się tego tematu, bo w sumie to temat rzeka, ale inspiracji szuka również w innych codziennych dziedzinach życia.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.