2011-03-31 10:06: GLOW podbija świat tancerzy
Grupa taneczna Glow z Bartoszyc, to grupa młodych, zdolnych, ale przede wszystkim ambitnych ludzi, którzy w tańcu odnajdują własne ja i poprzez taniec chcą osiągać swoje cele. Stąd intensywne ćwiczenia i starania, by pokazać się publiczności jak najczęściej i jak najczęściej zdobywać przy tym największe brawa, świadczące o stałym podnoszeniu ich zdolności.
Nie odbiegają od znanych w świecie tancerzy grup, więc ich poprzeczka taneczna jest postawiona bardzo wysoko. Wspólnie ćwiczą od trzech lat, choć z pozoru nieśmiało, teraz dzięki staraniom i ogromnemu zaangażowaniu zdobywają uznanie, prowadzącej grupę Anny Fredo, i powiększającej się grupy publiczności, a nade wszystko uznanie jury podczas turniejów.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.