2011-03-31 10:05: II Turniej Badmintona
Tegoroczny turniej, to znak, że badminton to jednak nie zapomniana gra towarzyska, i choć na świeżym powietrzu częściej widać dzieci w nią grające, to na sali gimnastycznej dorośli przejęli pałeczkę, i to oni rywalizowali w zaciętych meczach II Turnieju o Puchar dyrektora BOSiR.
Wielu zawodników w trzech kategoriach, a do wykorzystania cztery boiska, stąd turniej trwał dłużej niż zakładali organizatorzy, biorąc pod uwagę rozgrywki z roku ubiegłego. Ale jak się okazuje ci co wystartowali w roku poprzednim do tej edycji turnieju przygotowali się jeszcze mocniej, stąd walka o wygraną była dość imponująca. I o ile wszystkie panie stanęły na podium, o tyle w kategorii dzieci zawodników było pięciu, stąd należało powalczyć o zwycięstwo, tak jak w kategorii mężczyzn, których wystartowało aż osiemnastu.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.