2011-03-22 16:01: Wiosna tuż tuż…
Zima to piękna pora roku, ale gdy jej oblicze poznajemy zbyt długo, przestaje cieszyć swoim urokiem, i stąd bez żalu tegoroczną zimę, która pokazała że jest nieprzewidywalna, wszyscy żegnamy bez mrugnięcia okiem. Marzy nam się dzień zdecydowanie dłuższy, cieplejszy, a więc typowo wiosenny, dlatego z radością w poniedziałek, 21 marca, powitaliśmy kalendarzową wiosnę.
I choć do rozkwitnięcia bzów jeszcze daleko, to bazie kotki już można znaleźć, stąd pewność że wiosna nas nie zawiodła i z dnia na dzień pokaże swoje najlepsze strony. Mając na uwadze, że to dopiero początek tej najpiękniejszej pory roku, musimy pamiętać, że najbliższe tygodnie to rewolucja w pogodzie i na zmianę słońce, deszcz, a nawet śnieg, ale kartki w kalendarzu robią swoje i lepiej te zmiany znieść wiedząc, że mimo wszystko to wiosna.
Bez względu na to jaką wiosnę będziemy mieć w tym roku, jej nadejście cieszy, przede wszystkim dzieci, które w prosty sposób potrafią okazać radość z jej nadejścia.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.