2011-03-22 16:00: Wiosna w SP 3 bez wagarów
W zapomnienie odchodzi hasło, że pierwszy dzień wiosny to dzień wagarowicza, bo przy tylu atrakcjach i zaangażowaniu w program artystyczny uczniów, nikt nie myśli o wagarowaniu, nikt nie chce przegapić najfajniejszego dnia w szkole, bez lekcji, ale ciągle z nauczycielami, którzy 21 marca także potrafią się dobrze bawić.
Tego dnia w szkole mundurki zamieniają się w barwne stroje, które w tym roku w SP nr 3 dotyczyły tematycznego spotkania klas w jednym miejscu. I dlatego dzieci chętnie skorzystały z takiej formy spędzenia pierwszego dnia w szkole, i na bok odsunęły tradycyjne wagary, korzystając z lekcji innej niż zwykle. Z udziałem nauczycieli, ale przede wszystkim uczniów na pierwszy dzień wiosny przygotowano szereg konkursów, w tym zdrowy konkurs ze szklankami mleka, pouczający konkurs jak zrobić pianę i słodkość z żółtka, często stosowaną przez naszych dziadków, albo konkurs sportowy.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.