2011-03-22 15:59: Rekrutacja do przedszkoli, czyli wyścig o miejsce.
Wiosna rodzicom dzieci przedszkolnych sugeruje, że czas ruszyć po arkusze zgłoszeń do bartoszyckich przedszkoli. Ruszył nabór na rok 2011/2012 i jak w latach poprzednich miejsc jest zdecydowanie mniej niż chętnych nowych przedszkolaków, ale nie tylko miejsca są tematem wśród rodziców, dochodzą nowe zmiany w przedszkolach, w związku z płatnościami i trudnym wyborem przedszkole, czy już szkoła.
Nabór do przedszkoli często nazywany jest wyścigiem rodziców za miejscem dla dziecka w placówce, i coś w tym jest, bo każdego roku wielu odchodzi z kwitkiem w ręku i myślą, że miejsce w przedszkolu nie jest dostępne w tym roku, ale w następnym na pewno. No cóż nadzieja czyni cuda, i z nadzieją od połowy marca składane są w bartoszyckich przedszkolach arkusze zgłoszeń, zaś termin upływa 20 kwietnia.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.